TKKDK BURSA İL KOORDİNATÖRLÜĞÜNDEN DUYURU| İHALE İLANI| BURSA YENİŞEHİR HAVAALININDAN YAPILAN SEFERLER| Başbakanlık Enerji Verimliliği Genelgesi
 Sedef Pastanesi de Yenişehirde

             Sedef Pastaneleri, 5. Şubesini Atatürk Caddesi''nde (İznik Yolu) Yenişehir halkının hizmetine açtı.

            Açılışa Yenişehir halkı büyük ilgi gösterirken, açılış kurdelasını Kaymakam Sayın Samet Ercoşkun, Belediye Başkanı Bülent Hamdi Cingil, AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Nazif Tuna, AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Bülent Temelli ve İnegöl Belediye Yardımcısı Yusuf Şen birlikte kestiler.
  
            Kaliteli hizmetin adresi Sedef Pastaneleri, İnegöl, Bursa Terminal, Alanyurt’tan sonra 5. şubesini Yenişehir’de açtı. Açılışa Yenişehirliler büyük ilgi gösterdiler. Açılışta çocuklara balon ve çeşitli hediyeler dağıtıldı, misafirlere ise pasta ve kurabiyelerden oluşan ikramlar sunuldu.
  
            Yenişehir Kaymakamı Samet Ercoşkun açılış öncesi yaptığı konuşmada, yeni açılan işyerinin hayırlı olmasını temenni etti ve hayırlı hizmet ve işler diledi. Ercoşkun, “Sedef Pastanesi’nin ne kadar kaliteli ve işini iyi yapan bir firma olduğunu çok iyi biliyoruz. Kendilerine bereketli dönemler diliyoruz. Sedef Pastanesi yetkilileri şimdiden kendilerine bu yeri yeterli görmeyip, daha büyük yer bakmalı” diye konuştu.
  
            Sedef Pastanesi Genel Koordinatörü Şaban Can ise yaptığı açıklamada, yaklaşık 10 yıldır Yenişehir’de şube açmayı düşündüklerini söyledi. Şaban Can, “Yıllardır düşündüğümüz şube açılışımız bugün nasip oldu. Gerçekten çok mutluyuz. Neden Yenişehir’i seçtik kısaca bundan bahsedeyim. Yenişehir’in büyümesi ve gelişmesi bizleri cezp etti. Ayrıca Yenişehir’i biz çok sevdik. Firma olarak büyüme adımlarımıza Yenişehir’den devam ediyoruz. Yenişehir’in ardından başka yerlerde şube açma çalışmalarımız var. Açılışımıza Yenişehir halkı çok büyük ilgi gösterdi. Yenişehir halkına çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
 
             Daima hizmet ve kaliteyi ön planda tuttuklarını da hatırlatan Sedef Pastanesi Genel Koordinatörü Şaban Can son olarak, “Yenişehirli hemşerilerimizi Sedef Pastanesine bekliyoruz. Yenişehirlilere hizmet vermekten mutluluk duyacağız” dedi.

Nihat BIÇAK
Yenişehir Gündem Gazetesi


Tüm HaberlerMesaj yazmak isterseniz aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.
İsminiz :
Mesajınız :

Okunmuyor?